main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Marie Puust lõi võiduvärava. Alver Kivi

Marie Puust lõi võiduvärava. Alver Kivi

Kure naiskond võitis ja on esiliiga liider

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.05.2022
21:01

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas võitis FC Kuressaare koduväljakul Viimsi JK 1:0 ja on võitnud neljast mängust neli, mis annab liigas liidripositsiooni.

„Nagu enne mängu oli eeldada, tuli äärmiselt põnev ja võrdne mäng,“ rääkis peatreener Reivo Vinter. „Esimesel poolajal kummalgi võistkonnal väga häid võimalusi ei tekkinud, kuid läksime nurgalöögist Marie Puusti väravast juhtima. Teisel poolajal oli Viimsi üritavam pool ja pall oli peamiselt meie poole peal, kuid kaitseblokk pidas väga hästi ja ühtegi väga ohtlikku momenti nad tekitada ei suutnud. Hoopis meil endal tekkis kontratest mõned head variandid ja ka nurgalöökides olime korduvalt ohtlik kuid vastase väravavaht päästis neid. Väga suurt rõõmu teeb, et suutsime kogu võistkonnaga hästi kaitsta ja taga nulli hoida. Tasuks magus 1:0 võit.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.