main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karola Soe võistluseks valmistumas. Alver Kivi

Karola Soe võistluseks valmistumas. Alver Kivi

Soe ja Kivi kodus neljandad

Kategooriad: golf
Autor: Alver Kivi
23.05.2022
07:27

Saaremaa Golf & Country Clubis kolm päeva väldanud Estonian Amateur Openi võitis vihma ja tuult trotsima pidanud mängijatest Markus  Varjun ja Marta Silcenko.

Meeste klassis jättis esikoha koju Markus Varjun (Niitvälja Golfiklubi), kelle mänguringid olid 74, 69 ja 74 (kokku +1). Teisele kohale tõusis hea kolmanda ringi toel Richard Teder (Estonian Golf & Country Club), kes sai kirja 75, 75 ja 72 (+6).

Kolmanda koha sai Leedu esindaja Giedrius Mackelis (European Centre Golf Club), kelle skoorid olid 76, 72 ja 75. Sama tulemuse +7 sai ka saarlane Ralf Johan Kivi (Niitvälja Golfiklubi), kuid vastavalt juhendile, kahe viimase päeva skoor oli Leedu mängijal vaid ühe löögi võrra parem, mis saigi määravaks.

Naiste klassi võit kuulus lõpuks päris kindlalt Marta Silcenkole (Ozo Golf Club), kelle kolme päeva lõpptulem oli +6 (77, 72, 73). Tiitlikaitsja Elizaveta Sofia Reemetile (Estonian Golf & Country Club) seekord teine koht. Tema mänguringid olid 76, 73 ja 80. Kolmas koht aga Hannah Õunapile (Valgeranna Golfiklubi), kes sai kirja 79, 78, 80. Neljanda koha sai Karola Soe 89, 78, 87.

Mid-amatööride eriauhinnad said sel korral endale Nikolajs Kenins (Ozo Golf Club) ja Anneli Esken (Estonian Golf & Country Club). Eskenile kuulus ka naisseeniorite klassi eriauhind. Meesseeniorite eriauhinna võitjaks osutus Anrew Darlington (Vuosaari Golf Helsinki).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.