main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jooksjad korraldavad esimese Muhu maratoni

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
27.10.2019
08:03

Suunto Virtuaaljooksud võimaldavad jooksudistantsi läbida vabalt valitud kohas ja ajal.  Eestis enim maratone jooksnud Rein Pärn on seda vabadust hästi ära kasutanud otsides uusi kohti 42 km läbimiseks. 

Nii on ta proovinud 42 km mahutada ka väiksele Aegna saarele, vahendab Marathon100. Aegnal läbitud maratonist sündis idee korraldada maraton teiselgi väikesaarel, Vormsil. Plaan sai teoks augusti esimesel päeval.

Nüüd on Rein oma jooksuplaanidega jõudnud järgmise Eesti saareni, Muhuni. Esimene Muhu maraton toimub teisipäeval, 29. oktoobril.  Tegemist on jooksjate endi korraldatud võistlusega, millel puuduvad tavapärased mugavused.  Puudub rajateenindus, joogipunktid, jms.

Aega võtavad jooksjad ise, mistõttu on soovitav kaasa võtta GPSiga spordikell või nutitelefon. Starditakse kell 9 Liivalt ning tõenäoliselt tekib jooksjatest kaks gruppi – kiiremad ja aeglasemad jooksjad.

Muhu maratonil on starti asumas mitmed jooksjad neist, kes 1. augustil üheskoos ka Vormsi maratoni läbisid.  Kui soovid osaleda, võta ühendust Rein Pärnaga Facebookis või e-postitsi parn.rein@gmail.com.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.