main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Linnakatsel. Ott Tänak facebook

Linnakatsel. Ott Tänak facebook

Ott Tänak kihutab Kataloonias kolmandal kohal

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
26.10.2019
22:24

Autoralli maailmameistrivõistluste Kataloonia rallil on Ott Tänak enne pühapäeva kolmandal kohal ja et tiitel kindlustada ei tohiks Tänak Thierry Neuville’ile sel etapil ära anda rohkem kui 11 punkti.

Otsustava päeva eel edestab Thierry Neuville Dani Sordot 21,5 ja Ott Tänakut 24,6 sekundiga. “Mul on väga hea meel, et suutsime tänase päeva sellise tulemusega ja ilma probleemideta puhtalt lõpetada,” rääkis neli katsevõitu võtnud Ott Tänak. “Hommikusel ringil tundus auto väga hea, kuid olime ise hädas õige rütmi leidmisega ja seetõttu ka kaugel oma võimete piirist.

Olukorraga oli üpriski keeruline kohaneda, kuna praegu on omajagu pinget peal. Pärastlõunal aga tegime justkui restardi ja tänu sellele leidsime oma tavapärase rütmi üles ning saime hakata jälle suruma.”

Ott Tänak ütles, et homme on ees ootamas üks pikk päev ning mõned katsed saavad olema päris nõudlikud ja ega siin pole veel midagi otsustatud, sest omajagu maad on minna.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.