main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Tustit jälgib Gerd Kanteri sooritust. Irina Mägi

Indrek Tustit jälgib Gerd Kanteri sooritust. Irina Mägi

Indrek Tustit ja Kristina Kuusk kandideerivad aastapreemiale

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
24.01.2017
13:25

Kultuuriministeeriumisse laekusid tähtajaks, 10. jaanuariks 2017 ettepanekud riiklike spordi elutöö- ja aastapreemiate määramiseks. Kahele elutööpreemiale esitati 24 ning kuuele aastapreemiale 28 kandidaati. Preemiate saajad otsustab Eesti Spordi Nõukogu ettepaneku alusel Vabariigi Valitsus.

Aastapreemiale esitati Indrek Tustit – kettaheitja Gerd Kanteri treener (esitaja Eesti Kergejõustikuliit; Irina Embrich, Erika Kirpu, Julia Beljajeva, Kristina Kuusk – Eesti epeenaiskond (esitaja Eesti Vehklemisliit).

Aastapreemiaid antakse välja kuus. Preemia määramisel arvestatakse sportlikke tulemusi, edukat treeneritööd, tulemuslikkust sporditöö korraldamisel ning panust spordi propageerimisse, spordipedagoogikasse või sporditeadusesse, mis on saavutatud või avalikustatud eelmise kalendriaasta jooksul. Iga aastapreemia suurus on 9600 eurot, kollektiivi premeerimisel jaotatakse preemiasumma kollektiivi liikmete vahel võrdselt.

Preemiad antakse üle 24. veebruaril Tallinnas Eesti Teaduste Akadeemia saalis.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.