main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Bridžis kaks medalit Saaremaale

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
24.01.2017
14:59

Tallinnas peeti 21-22. jaanuaril Eesti meistrivõistlused bridžis paaridele, kus hõbe- ja pronksmedal tulid Saaremaale.

Ühiskonnategelane Mart Maastik võitles välja teise koha, partneriks Hannes Linnamägi.  Kolmanda koha paaris mängis Saaremaa juurtega Vilmar Vahe, partneriks Tanel Kõivupuu. Väga head mängu näitasid ka 4. kohal lõpetanud Jakob Prii – Manglus Lember, hiljutised Saaremaa ühisgümnasistid, praegused Tartu tudengid. Neile vaid 0,01 protsendiga jäi alla parim eks-hiidlane Allar Padari, partneriks Aivar Tammel.

Meistritiitli saavutasid Mikk Mirme – Joel Aasmäe Tallinna klubist. Järgmine 2017. aasta Eesti meistritiitel bridžis antakse välja võistkondlikus formaadis. Mängitakse kolm nädalavahetust, kord veebruaris, märtsis ja aprillis.

Igale vanusele sobivat oskusmängu saab Saaremaa bridžiklubis harrastada teisipäeviti kell 18 Kuressaare Pritsumajas.

Marko Kolk

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.