main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Henry Hõbe trennis. Alver Kivi

Henry Hõbe trennis. Alver Kivi

Henry Hõbe superkarikal pallipoisiks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.08.2018
08:13

Eesti Jalgpalli Liit andis igale Premium liiga klubile võimaluse esitada Euroopa Superkarika mängule Madridi Reali ja Atletico vahel üks pallipoiss vanuses 14-18 ja FC Kuressaare valik on Henry Hõbe.

FC Kuressaare noortetööjuht Mario Pruul ütles, et Henry Hõbe valiti välja kuna ta on olnud tubli, U17 võistkonnast kõige enam arenenud ja ta on mänginud juba ka duubli eest. „Kui noored on tublid ja viisakad nii väljakul kui väljaspool väljakut, siis püüame neid erineval moel motiveerida,“ rääkis ta.

Henry Hõbe ütles, et oli väga õnnelik, kui sellest teada sai, sest ta pole enne maailma jalgpallistaare oma silmaga näinud, rääkimata neile palli andmisest.

Viimati oli Henry Hõbe pallipoisi ametis siis, kui FC Kuressaare mängis Esiliiga B-s. „Kindlasti teen selleks korraks mingi ettevalmistuse, sest ei tahaks palli kuhugi mujale anda, kui ikka mängija kätte,“ lausus ta. „Ma ootan sellest mängust palju väravaid ja palju aute, sest tahaks ikka palju staaridele palli anda. Aga isiklikult ootan Atletico Madridi võitu.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.