main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk protestis tulemuse, kuid seda ei rahuldatud. Erakogu

Karl Patrick Lauk protestis tulemuse, kuid seda ei rahuldatud. Erakogu

Karl Patrick Lauk teises kohas pettunud

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
10.08.2018
08:12

Team Pro Immo Nicolas Roux klubi värvides võistlev Karl Patrick Laul saavutas amatööride Prantsumaa karikaetapil 181,9 km pikkusel Grand Prix de Cherves väga kõrge teise koha.

Esikohaheitluses kaotas saarlane Stylianos Farantakisele (Sojasun espoir-ACNC), kes tema hinnangul rikkus aga reegleid. “Täielik pettumus, aga tuleb edasi minna,” tunnistas noor rattur.

“Vedasin kõik minekud kinni kuna olin kindel, et võidan finiši. Esitasin Sojasuni klubi sõita tegevuste peale kaebuse kohtunikele, mille peale laiutati käsi ainult kuigi olid mitmete tiimide esindajad, pealtvaatajad ja sõitjad tunnistajateks. Lõpuks öeldi, et pean poodiumile minema, muidu saan trahvi.”

Karl Patrick Laugu sõnul öeldi talle, et see pole profisõit ja pole asitõendeid, kuigi tunnistajaid oli palju, kes tulid kohtunikega rääkima. “Olen alati leppinud kaotusega, kui olen lihtsalt kaotanud, aga täna ei olnud tegu kindlasti sellega ja kulminatsioon päevale väga ebameeldiv,” märkis ta.

“Aga eks elu teeb omad korrektuurid ja õnneks või kahjuks on olemas asi nimega karma. Ise aga võtsin magustoiduks hea jäätise, mis tegi tuju paremaks ja sammun vaikselt edasi.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.