main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elari Valmas ei realiseerinud penaltit. Alver Kivi

Elari Valmas ei realiseerinud penaltit. Alver Kivi

FC Kuressaare Nõmme Kalju vastu ei saanud

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
10.08.2018
22:11

Kuigi FC Kuressaare jäi võõrsil Nõmme Kalju FC vastu juba 3. minutil kaotusseisu võideldi mehiselt edasi, kuid vastaste parem mänguklass pääses kokkuvõttes siiski maksvusele ja Premium liiga liidrile kaotati 0:4.

Peatreener Jan Važinski ütles, et amatööridel on proffide vastu raske ja surve oli tugev. “Aga ma ei ütle, et Kaljul oli täna meie vastu jalutuskäik ja kui võtta eelmisi mänge, siis oli neil kindlasti keerulisem,” märkis ta.

Kapten Sander Viira hinnangul andis klassivahe siiski tunda. “Meil olid kastis probleemid nende tsenderdustega ja mängijate markeerimisega. Samas olid ka meil oma võimalused olemas.”

Kalju asus kodupubliku marulisel toel juba 3. minutil Rimo Hundi pealöögist 1:0 juhtima. “Mängu algus oli kuidagi uimane ja see uinutas,” rääkis Sander Viira. “Tegelikult oli see halb üllatus, kuigi meil tekkis kiirelt võimalus viigistada.”

Viis minutit hiljem sai Sander Viira värava ees tsenderdusest palli, kuid väravavaht Pavel Londak tõmbas ta maha ja kohtunik määras penalti. Paraku ei suutnud Elari Valmas seda realiseerida. Poolaja lõpus lõi Rimo Hunt tsenderdusest ka oma teise värava.

Teisel poolajal oli domineerivamaks pooleks Kalju, kes lõi 47. minutil 3:0 ja 88. 4:0. Oma võimalus auväravaks oli ka saarlastel, kuid Londak suutis Sander Lahe lähilöögi tõrjuda. “Kalju oli võimas,” tõdes Sander Viira.

“Eks teisel poolajal oli 0:3 seisus juba moraalselt raske. Klassivahe oli küll sees, aga me ei mänginud ka oma paremat mängu. Isu kuidagi puudub ja see on kusagil 60-70 protsendi peal. Oleks vaja jälle sinna saja alla saada.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.