main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Grete Gull trennis. Alver Kivi

Grete Gull trennis. Alver Kivi

Grete Gull mängis end paarismängus finaali

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
01.03.2021
08:44

Tartus mängitud tennise ITFI juunioride 5. kategooria turniiril jõudis neidude paarismängus Grete Gull koos Brit Martiniga finaali.

Paarismängus võitsid Grete Gull ja Brit Martin avaringis Irina Balus (Slovakkia) – Olga Molchanova (Ukraina) 6:4, 7:5. Veerandfinaalis alistati Aneta Junova (Tšehhi) – Masa Viriant (Sloveenia) 7:5, 6:1. Poolfinaalis andis esimesena asetatud paar Nora Knezevic (Horvaatia) – Stella Remander (Soome) loobumisvõidu. Finaalmatšis oli neil teisel pool võrku ka Anet Anglelika Koskel, kes koos Dariia Monahhovaga kohtumise ka võitsid 6:4, 6:4.

Üksikmängu avaringis ei saanud Grete Gull endale üsna tüüpiliselt avasetis mängu käima ning Briti noortennisist Vlada Kozak võttis esimeses setis võidu 7:5. Järgmistes settides ei jätnud aga Saaremaa tütarlaps kivi kivi peale ja tüüris matši võidusadamasse 6:2, 6:1.  Siis tuli aga kaotus Brit Martinile 3:6, 2:6.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.