main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karli Allik. Oliver Schwandt

Karli Allik. Oliver Schwandt

Karli Allikul Saksamaa karikat saada ei õnnestunud

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.03.2021
07:54

Saksamaa võrkpalli karikafinaalis kaotas Karli Alliku tööandja Königs Wusterhauseni Netzhoppers Frankfurtile 0 : 3 (23 : 25, 21 : 25, 22 : 25).

Juba finaali jõudmine oli Netzhoppersile paras eneseületus, kusjuures kolmes varasemas ringis teeniti 3 : 2 võidud (alistati Düren, Berliin ja Herrsching). Seekord soosik Frankfurt end üllatada ei lasknud. Saarlasest nurgaründaja sai kõvasti tööd nii rünnakul kui ka servi vastuvõtul. Allik kogus oma tiimi resultatiivseimana 10 punkti (efektiivsus +2), 28 tõstest lõi ta ära 10 (36%). Lisaks võttis ta servi vastu 26 korda (50%).

„Tagasi vaadates oleks võinud palju asju teistmoodi teha, aga Frankfurt oli täna parem lihtsalt,” tunnistas Allik Delfile. „Nad suutsid meid serviga väga hästi suruda ja nende blokk-kaitse toimis ka hästi. Kindlasti oli täna meestel klapi leidmisega probleeme meie kapteni Byroniga (kanadalasest sidemängija Byron Keturakis – M. R.), kuna mees on kolm nädalat eemal olnud vigastusega.”

Netzhoppersi teekond karikasarjas oli korduvalt katkemas – tervelt kolm korda suudeti välja tulla 0:2 kaotusseisust! „Karikasari muidu isegi oli vägev, just see teekond selleni, kahjuks valus lõpp, aga selline juba sport on. Hea meel on vähemalt, et saime medali, mingi meenutus kunagi, mida vaadata, aga jah – pettumus igal juhul,” nentis Allik, kuid nõustus, et sarja eel seatud eesmärke ületati. „Seda kindlasti, meie-sugusele klubile, kellel on kordades väiksem eelarve kui igal teisel klubil, on see vägev saavutus, et nii kaugele purjetati.”

Järgmiseks sihiks on alistada Giesen ja Saksamaa meistriliigas play-off’i koht kindlustada. Paraku tegi Keturakis endale tänases mängus taas liiga. Põhiturniiri on võitnud Martti Juhkami tööandja Friedrichshafen, karikasarjast lülitas neid poolfinaalis välja Frankfurt.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.