main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Filip Despotovski ametis. Allan Mehik

Filip Despotovski ametis. Allan Mehik

Filip Despotovski: vastased ei suuda meid võita kolm korda

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
01.03.2021
09:44

Aasta algul Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud uus sidemängija Filip Despotovski leiab kaaslastega iga mänguga üha parema kontakti ja makedoonlane usub, et meeskonnal on potentsiaal mängida tiitlitele.

„Ütlen ausalt, et Eestis on väga korralikul tasemel võistkonnad,“ rääkis Filip Despotovski. „Vastased võivad meid võita korra, sest võitleme täiega. Aga nad ei suuda meid võita seerias kolm korda ja see on meie eelis. Meil on kogenud ja eesmärgile pühendunud mängijad.“

Despotovski sõnul tunneb ta end Saaremaal vägi hästi ja selle on sidemängija ka teistele mängijatele välja öelnud. „Atmosfäär, meeskond, treener ja klubi organisatsioon on tasemel,“ märkis ta.

„Minu karjäär ei ole olnud väga pikk, aga see on kindlasti üks paremaid kohti, kus ma seni olen mänginud. Samas on sellise lühikese ajaga teiste mängijatega kokkumängu leidmine väga raske, aga mehed on teinud selle mulle siiski võimalikult kergeks ja palju on abistatud.“

Samas lisas sidemängija, et ta ei ole veel saja protsendiliselt valmis, aga kui meeskond suudab tegutseda ka 70 protsendiliselt, siis on tema töö oluliselt lihtsam. „Mängus tunnen veel mitmeid elemente, kus saab juurde panna ja millest ma tunnen puudust,“ selgitas Filip Despotovski.

„Aga ma tahan loota, et hooaja lõpuni mängime veel mitmeid suurepäraseid kohtumisi ja korralikul tasemel nagu tegime seda Selveri vastu. See, mis ma olen näinud ja see, mida ma olen kogenud sisendab mulle enesekindlust.“

Filip Despotovski hinnangul on tal seni eriti hästi kulgenud väljakul ja mängus koostöö Keith Pupartiga. „Ilmselt sellepärast, et ta on väga kogenud mängumees, kes suudab minu vead ära parandada,“ märkis ta. „Aga kindlasti ei saa öelda, et ma teistega klappi ei ole leidnud ja kohati tundub nii hea koostöö mulle isegi kummaline. Samas leian, et tööd on vaja siiski veel palju teha.“

Peatreener Ioannis Kalmazidise hinnangul on Filip Despotovski väga kogenud mängija. „Ta tunneb mängu, analüüsib kiirelt teiste mängijate oskusi ja on meile vajalik mees,“ leidis peatreener.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.