main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Genro Paas võitjana poodiumil. Erakogu

Genro Paas võitjana poodiumil. Erakogu

Genro Paas heitis end veteranide maailmameistriks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
26.03.2019
10:46

Poolas Torunis toimuvatel seenioride sisekergejõustiku maailmameistrivõistlustel võitis meeste vasaraheites 58.17-ga kuldmedali Genro Paas.

“Tegin vigade paranduse,” lausus mullu Malagas pronksmedaliga leppinud Genro Paas. “Erinevalt teistest aladest oli vasaraheide siin väljas ja tingimused olid rasked. Külm, vihma sadas ja ring oli libe mistõttu oli konkurentidel palju libisemisi ja võrku heitmisi. Seepärast on ka minu tulemus rahuldav, kuigi oleks võinud rohkem tahta, kui numbrid näitavad.”

Järgmist medalit ootab Genro Paas kuulitõukes. “Kui vaadata minu tänavust tulemust 15.87, siis võiks midagi oodata,” lausus ta.

Läbi hooaja plaanibki Genro Paas võistelda vasaraheites, kuulitõukes ja kettaheites. Kuna juulis toimuvatel Saarte mängudel on kavas ainult kettaheide ja kuulitõuge, siis keskendub ta pisut rohkem ka nendele aladele.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.