main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Sven Issajev mänguhoos. Alver Kivi

Sven Issajev mänguhoos. Alver Kivi

Kuressaare lauatennisemängijad võitsid Eesti teise liiga

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
26.03.2019
08:51

Kuressaare lauatennisemängijad vLaupäeval toimus Suure-Jaanis 2018/2019 Eesti võistkondlike lauatennise meistrivõistluste teise liiga viimane etapp. Saarlased Janek Saar, Taivo Esko ja Sven Issajev osalesid sellel turniiril Keila Pinksiprofi võistkonnas.

Lisaks neile oli veel võistkonnas üks mees Soomest ja üks Tallinnast. Liigas oli lisaks Keilale veel 7 võistkonda. Kõikidega mängiti hooaja jooksul läbi kaks korda (kokku 14 kohtumist). Sellest suutis Keila võita 13 ja kaotada 1 kohtumise.

Selline resultaat andis Keila võistkonnale kokkuvõttes kindla esikoha, ülejäänud esikolmiku võistkonnad olid Aseri ja Tartu ja võiduga kaasnes otsepääse aste kõrgemale ehk Eesti esiliigasse. Sellest kõrgem on vaid kõrgliiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.