main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vastased püüavad Sander Viirat takistada. Alver Kivi

Vastased püüavad Sander Viirat takistada. Alver Kivi

FC Taritu hooaeg lõppes poolfinaalis

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.09.2019
19:05

Eesti jalgpalli Rahvaliiga A-tasandi poolfinaalis kaotas FC Taritu kodus Kohtla Nõmmele 1:2 ja sellega on meeskonna hooaeg lõppenud.

Kuressaare kunstmuruväljakul mängitud kohtumises lasi Taritu kohe kohtumise alguses lüüa endale kaks väravat. Teisel poolajal lõi Martin Lonn ühe tagasi, kuid suurt ülekaalu enam realiseerida ei suudetud.

“Soov oli saada finaali, aga täna tuleb vastastele au anda, sest korralik punt tuli vastu,” rääkis meeskonna liider Sander Viira. “Mäng jäi suuresti alguse taha. Olime valmis, aga ei oodanud, et vastane on nii kõva. Need, kellega oleme siiani mänginud on olnud ikkagi klassi võrra nõrgemad tiimid. Neil oli ka meistriliiga kogemusega vendi.”

Sander Viira ütles tänavuse hooaja kokkuvõtteks, et see mäng kulges tõusude ja mõõnadega. “Palju jäi kindlasti ka selle taha, et ega me ju trenni ei tee ja mängupausid olid pikad. Üksteise mõistmist on vähe, üritame küll palliga mängida, aga ei tule kõige paremini välja,” leidis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.