main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karmo Paju penalti tõi olulise võidu. Alver Kivi

Karmo Paju penalti tõi olulise võidu. Alver Kivi

FC Kuressaare II võitis üleajal

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
21.09.2019
18:22

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas võitis FC Kuressaare II kodus Põhja-Sakala 2:1, kusjuures võiduvärava lõi penaltist 90.+3 Karmo Paju.

Kure Arenal mängitud kohtumises jäid saarlased 0:1 kaotusseisu, kui külalised realiseerisid penalti. Puhkama mindi Kristen Mere nurgalöögi järgsest väravast siiski 1:1 viigiseisul ja kohtumise lõpus vormistati ülekaal ka lõpuks võiduks.

Treener Jan Važinski ütles, et ülekaal oli suur, aga vastane on läbi hooaja näidanud, et nad on kaitses väga distsiplineeritud ja neil on head kontrad ning seda nad ka näitasid. “Võimalusi oli palju, aga realiseerimine, viimane otsus ja viimane löök jäi puudu. Samas näitasime iseloomu, kui lõime kümnekesi lisaminutil võiduvärava,” lausus ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.