main banner
Saaremaa Spordisõber logo
FC Kuressaare toetab Anname Au! kampaaniat

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
05.04.2021
09:20

Kampaania Anname Au! raames korraldatakse iga aasta veteranide toetamiseks üle Eesti ja välismaal Sinilillejookse. Eelmisel aastal toimusid jooksud Tartus, Pärnus, Narvas, Tallinnas, Saaremaal, Kopenhaagenis ja Washingtonis. Tänavu panustab ka FC Kuressaare.

Jooksudest teenitud tuludest ja annetustest antakse tagasi Eesti ühiskonda erinevate projektidega – välijõusaalid, taastusravi seadmed, MTÜ Peaasjad, toetus Eesti Invaspordi Liidule.

Jooksu korraldav kaitseväe toetuse grupi kehalise kasvatuse instruktor Urmas Rajaver ütles, et eesmärk on kaasata ühiskond laiemalt ja sport on selleks hea võimalus. Seepärast on koostööpartneritena kaasatud võrk-, korv- ja jalgpalliliit ning klubidest FC Flora ja FC Kuressaare.

„Nii on nende alaliitude mängudel üleval meie lipud ja jookseb telereklaam, millega me jõuame võimalikult laiade inimgruppideni,“ rääkis Urmas Rajaver. „Inimesed peaks veterane toetama, sest nad on osa meie ühiskonnast, paljud neist on spordifännid, sportlased või kohtunikud või löövad muus osas meie tegemistes aktiivselt kaasa. See kampaania ei anna ainult veteranidele vaid meil on palju kohti, kuhu toetust anda ja eelmisel aastal oli kaasatud ka Kuressaare haigla.“

Kuna praegusel ajal ei ole avalikud üritused lubatud, siis toimub Sinilillejooks sellel aastal virtuaalselt. Kui soovid osaleda virtuaaljooksus, siis registreeru aadressil https://sinilillejooks.annameau.ee ning mine jooksma.

Pärast oma tulemuse üles laadimist,  mine lähimasse Selveri infoletti, kus tänutäheks saad omale Sinilille. Lisaks loositakse kõikide jooksul osalejate vahel välja erinevaid auhindu! Virtuaaljooks toimub 1. aprillist kuni 23. aprillini – lilli saab välja võtta Selveritest kuni 30. aprillini.

Half An Hour Power kutsub osalema Sinilillerännakul. Rohkem infot https://www.halfanhourpower.com/eesti/sinilill.

Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane on meie seas kokku üle 3000 – nende hulgas on nii mehi kui ka naisi. Neid kõiki ühendab vankumatu soov seista Eesti riigi ja rahva vabaduse eest.

Kuidas on võimalik Sinul kampaaniat toetada?

#veteraniväljakutse – registreeri oma osalus, tee annetus kodulehe kaudu ja jookse üldfüüsilise testi distants 3,2 km. Tee endast või kellast pilt või video ning postita see sotsiaalmeediasse, kasutades teematrelle #veteraniväljakutse – kutsu vähemalt kolm sõpra oma tulemust ületama.

Sinilillevirtuaaljooks – registreeru, jookse ja lae tulemus annameau.ee kodulehele.

Sinilillerännak – 10 eurosest osalustasust 2 eurot läheb kampaania toetuseks – www.halfanhourpower.com/eesti/sinilill

Anneta ühiskondlikult oluliste tervise edendamise projektide ja veteranide ning nende lähedaste toetuseks kodulehel www.annameau.ee või helistades annetustelefoni numbrile 9002304

Jälgi Anname Au! kampaania uudiseid jooksvalt nende sotsiaalmeedias ja kodulehel. www.facebook.com/annameauveteranidele või www.annameau.ee.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.