main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Indrek Kajupank vedas TalTechi võidule

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
05.04.2021
09:32

23 punkti visanud Indrek Kajupank vedas Eesti-Läti korvpalliliiga pühapäevases mängus TALTECH-i Pärnu üle 85:80 võidule.

„Tihe mängugraafik ei ole olnud kõige mugavam,“ ütles lisaks ka 5 lauapalli võtnud Indrek Kajupank Delfile. „Samas on kõikide võistkondade jaoks sarnased tingimused ja selles plaanis on kõik okei ja tuleb lihtsalt vastu pidada. Tore, et minu visked läksid, aga ega sellised rasked viskad iga päev ei kuku nagu täna, selles plaanis on hästi. Pärnule neid ära sopsata oli muidugi magus.“

Indrek Kajupank lisas, et tugeva võistkonna vastu võit saada oli emotsionaalses mõttes väga tähtis. „Püüame Eesti meistrivõistlustel mänge võita ja lõpetada võimalikult kõrgel kohal,“ lausus pallur.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.