main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Kes võitis...........? Janar Kähari

Kes võitis...........? Janar Kähari

FC Kuressaare poisid võitsid Leedus kolmanda koha

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
19.06.2017
13:26

Leedus Kaunas Cupil osalenud FC Kuressaare 2006. aastal sündinud poisid said kokkuvõttes kolmanda koha.

Turniiril osales 12 võistkonda Eestist, Leedust ja Poolast. Võistkonnad olid jagatud kahte kuueliikmelisse alagruppi. FC Kuressaare võitis Geroniuse 2:0 (Kristofer Kähari, Karmo Metsmaa), Žalgirise 2:0 (Martin Sagor, Jan Nõukas), Kediniai Nevežise 3:1 (2 Jan Nõukas, Kristofer Kähari) ja Varssavi Olympia 1:0 (Mattias Opp).

Nii kohtuti alagrupi otsustavas mängus samuti ainult võite tunnistanud Vilniuse FM-iga. Kuna Kuressaare poistel oli parem väravate vahe, siis piisas finaali saamiseks viigist. Kinnises kohtumises sai neli minutit enne lõppu leedukate kasuks määratud penalti ja nii tuli tunnistada vastaste 1:0 paremust.

Seejärel mängiti kolmandale kohale Suduvaga. Normaalaeg lõppes 0:0, kuid penaltitega 3:2 olid paremad saarlased. Oma võimaluse realiseerisid Martin Sagor, Kristofer Leedo ja Kristofer Kähari. Johann Haamer tunnistati turniiri parimaks väravavahiks.

Treener Jan Važinski ütles, et turniir oli väga hästi korraldatud ja vastased olid huvitavad. “Leedu võistkondade vastu oleme me seni vähe mänginud,” märkis ta. “Neil on hoopis teine koolkond ja mängustiil, mängijad on loovad ja tehnilised. Samas olid ka poolakad hea tehnikaga ja kiired.”

Jan Važinski sõnul said poisid turniiril kindlasti hea kogemuse. “Nad olid tublid,” tunnustas ta oma hoolealuseid. “Meeldis see, et nad ei tundnud vastaste ees kordagi aukartust, mängisid oma mäng ja püüdsid näidata seda mida oskavad.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.