main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult: Gunnar Usin, Margit Lepp, Gabriel Alesmaa, Oona Koplimäe, Senta Koplimäe, Ain Koplimäe, Tarvo Pihlas, Jüri Janson, Enno Kermik. Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

Vasakult: Gunnar Usin, Margit Lepp, Gabriel Alesmaa, Oona Koplimäe, Senta Koplimäe, Ain Koplimäe, Tarvo Pihlas, Jüri Janson, Enno Kermik. Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

Petanki karikal kolmikjuhtimine

Kategooriad: Petank
Autor: Alver Kivi
19.06.2017
13:28

Laupäeval toimus Kuressaare linnastaadioni esisel nn Tivoli platsil maakonna meistrivõistluste turniir triodele, mis oli ühtlasi 2017. aasta Saaremaa karikavõistluste kolmandaks etapiks.

Võistlema asus 21 mängijat, kes koondusid seitsmesse triosse. Esimeses poolfinaalis alistas perekond Koplimäe (isa Ain, tütred Oona ja Senta) tulemusega 13:7 perekond Erin-Uussaare (isa Alar, pojad Jasper ja Markus). Teises poolfinaalis oli trio Margit Lepp/Gabriel Alesmaa/Gunnar Usin tulemusega 13:8 üle triost Jüri Janson/Tarvo Pihlas/Enno Kermik. Nii kohtusid finaalis kaks segapaari, millest võitjana väljusid Koplimäed tulemusega 13:6. Kolmanda koha saavutasid Janson/Pihlas/Kermik, kes alistasid Erin-Uussaared 13:4.

Karikavõistluste üldarvestuses juhivad võrdselt 84 kohapunktiga Gabriel Alesmaa, Ain Koplimäe ja Gunnar Usin. Järgnevad Jüri Janson ja Enno Kermik, kes on kolme etapiga kogunud 51 kohapunkti.

Järgmine etapp toimub eeloleval pühapäeval kl 10 Kiratsi jaanituleplatsil, kus kavas löögivõistlus.

Võhma Kultuuri- ja Spordiselts

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.