main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Roland Kütt koos poistega. FC Kuressaare

Roland Kütt koos poistega. FC Kuressaare

FC Kuressaare poisid pealinnas kuuendad

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.11.2018
15:24

FC Kuressaare 2010. aastal sündinud poiste grupp osales Tallinnas turniiril Rõõm jalgpallist, tegu oli kogemuste saamise turniiriga.

Poiste jaoks oli see esimene kord, kui sai mängida 6+1. Turniiri alustati veidi tagasihoidlikult, kui FC Flora rohelistelt tuli võtta 0:6 kaotus. “Poistel läks veidi sisse elamiseks aega pärast pikka sõitu,” märkis treenerina kaasas olnud Roland Kütt.

Teises mängus saadi juba mäng paremini käima ja võideti Poseidonit 8:1. Hoog jätkus ka kolmandas ja neljandas mängus, kus võideti Maardu LMi 1:0 ja 3:1 Kohila Püsivust. 5.-6. koha mängus tuli tunnistada 1:3 Harju JK paremust.

“Kokkuvõtvalt tegid poisid igati korraliku tulemuse ja 6. koht 16 võistkonna seas on hea saavutus,” märkis Roland Kütt.

Mängisid: Lukas Kõrgessaar, Sten Õigemeel, Kristofer Saar, Artur Läets, Ronald Reinmaa, Siim Sander Tamm, Marten Aus, Kristjan Sagor, Hugo Vaba

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.