main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitluseks valmis. Ott Tänak facebook

Võitluseks valmis. Ott Tänak facebook

Ott Tänakul Austraalias võiduplaanid

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.11.2018
10:46

Autoralli MM-sari jätkub sel nädalal Austraalias, kus selgub ka tänavune maailmameister, kus teoreetiline võimalus on veel ka Toyota Yarisega sõitvatel Ott Tänakul ja Martin Järveojal.

Sebastien Ogieril on pärast Kataloonia rallit 204, Thierry Neuville’il 201 ja Ott Tänakul 181 punkti. Kuna jagamisele läheb maksimaalselt 30 punkti, siis on teoreetilised võimalused ka saarlasel olemas.

“Annan Austraalias endast kõik,” ütles Ott Tänak Toyota pressiteate vahendusel. “Matemaatiliselt on mul veel võimalik MM-tiitel võita ja kuigi see pole tegelikult minu teha, pingutan lõpuni ja anna alla. Auto on viimasel ajal kruusal väga hea olnud, kuid Austraalia ralli on alati keeruline, kus on teed kiired ja sujuvad. Viimane sobib meile.”

Austraalia ralli esimene kiiruskatse on kavas 15. novembril.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.