main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern lei neli väravat. Alver Kivi

Kristina Teern lei neli väravat. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond purustas Kohtla-Järve

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.06.2019
22:03

FC Kuressaare naiskond ei jätnud kodus Eesti jalgpallimeistrivõistluste teises ligas Kohtla-Järve JK Järvega mängus kivi-kivi peale, sest purustas külalised 10:0.

Kuressaare kunstmurustaadionil mängitud kohtumises näitasid Kure naised kauneid kauglööke, ilusaid läbimurdeid, teravaid vasturünnakuid, enesekindlust, kauneid triblinguid ja läbimurdeid, ehk kõike seda, mis ühe jalgpallimängu juurde kuulub.

Esimesel poolajal avas mänguskoori Kristina Teern ja hakkas peale. Marie Puust lõi 2:0, Teern 3:0 ja 4:0, külaliste omaväravast tuli 5:0 ja puhkama mindi pärast Eva Ratase tabamust seisul 6:0. Teisel poolajal lõi Eva Ratas 7:0, Triin Tedrekull 8:0, Kristina Teern 9:0 ja lõppskoori 10:0 vormistas Eva Haavel.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.