main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaarel Kööp võitleb palli pärast. Alver Kivi

Kaarel Kööp võitleb palli pärast. Alver Kivi

FC Kuressaare II kaotas kodus Piraajale

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
16.06.2019
16:21

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teises liigas tuli FC Kuressaare II koduväljakul kahel korral Tallinna JK Piraaja vastu kaotusseisust välja, kuid pidi ikkagi tunnistama vastaste 4:2 paremust.

Kure Arenal mängitud kohtumises kaotasid võõrustajad esimese poolaja 1:2, ainsa värava sai kirja Reivo Vinter. Teisel poolajal lõi Maarek Suursaar küll 2:2, kuid kohtumise viimased minutid kuulusid Piraajale, kes lõi kaks vastuseta väravat.

Treener Jan Važinski tõdes, et juba teisel kodumängul ei ole meeskonnal kõige parem häälestus. “Nende koostöö oli palju parem, me jäime igal pool hiljaks või olime kehvemad,” märkis ta.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.