main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Martti Pukk rünnakul. Alver Kivi

Martti Pukk rünnakul. Alver Kivi

FC Kuressaare kaotas viimase kodumängu

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
29.10.2017
16:44

FC Kuressaare võitles hooaja viimases kodumängus ja oma legendi Martti Puki viimases mängus Premium liigasse pürgiva Maardu Linnameeskonnaga kui võrdne võrdsega, kuid pidi ikkagi tunnistama vastase 1:0 paremust. Sellele vaatamata – aitäh Martti!

“Tänane mäng liiga ühe tugevama võistkonna vastu oli väga korralik,” tõdes esimesel poolajal väljakul olnud ja teisel meeskonda pingilt juhendanud Martti Pukk. “Võimalused, olid ka meil ja mängisime nii nagu meeskond peab mängima. Natuke jäi ka õnnest puudu.”

Maardu jõudis eesmärgile 88. minutil, kui karistuslöök mängiti kiirelt lahti ja Roland Kütiga silmitsi sattunud Rain Aasmäe lõi 1:0. “Maardu kasutas ühe momendi ära, kus me ei olnud kõige paremini keskendunud, aga seepärast nad tabelitipus ka on,” tõdes Martti Pukk.

Samas oli kohtumine viimane Martti Pukile ja mees tõmbas sellega oma jalgpallurikarjäärile joone alla. “Proovisin hoida emotsiooni nii, et ei mõtle viimasele mängule, aga enne avavilet tuli selline tunne sisse, et see on minu viimane mäng sellel murul ametlikus mängus. Õnneks andis see mulle jõudu ja ma ei tundnud kordagi, et oleks olnud kaks aastat eemal,” lausus FC Kuressaare kasuks 72 väravat löönud ründaja.

“Tänan kõiki meeskonnakaaslasi kellega olen koos mänginud, kõiki treenereid ja kõiki klubi inimesi, kõiki saarlasi ja fänne, kes on mind siin omaks võtnud. Ma ei kahetse neist 13 aastast FC Kuressaares ühtegi hetke. On olnud ilusaid hetki aga ka raskeid olukordi, kuid me oleme koos need kõik läbi elanud. Aga üks periood on nüüd minu elus ja jalgpallurikarjääris lõppenud.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.