main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kuressaare naised blokis. Alver Kivi

Kuressaare naised blokis. Alver Kivi

Kuressaare naiskond andis karikamängus lahingu

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.10.2017
16:54

Eesti naiste võrkpallikarikavõistluste kohtumises hakkas Kuressaare Eesti meistrivõistluste liidrile Tallinna Ülikoolile tõsiselt vastu, kuigi kohtumine kaotati 0:3.

Kuressaare spordihoones mängitud kohtumises kaotasid Kuressaare naised geimidega 22:25, 17:25 ja 20:25. “Mäng oli suhteliselt võrdne, ainult et meil tulid sisse mõõnaperioodid,” tunnistas treener Raili Sepp. “Me ei saanud nende servi kätte, sest see oli tugev ja meistriliigale vääriline. Mänguks valmistudes ma ei tunnetanud, et naistel oleks olnud nimeka vastase ees aukartust, aga endal oli väike värin sees. Nüüd on hea tunne.”

Kordusmäng mängitakse Tallinnas ja Raili Sepa sõnul saab sellele minna  pea püsti, sest omad elemendid tehti ära ja rumalaid vigu oli vähe. “Tallinnas peame kohanema nende saaliga, sest me armastame lüüa pikka servi, nendel on väike saal,” lausus ta. “Ka nendel oli vastuvõtul palju segadust ja kui me servi käima saame, siis on ka nendel päris keeruline.”

Gerli Gulli arvele jäi kaheksa punkti, Reelika Raap assisteeris seitsmega.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.