main banner
Saaremaa Spordisõber logo
70 cm võitnud Marie Adele Abel Vollil. Ülle Kupits

70 cm võitnud Marie Adele Abel Vollil. Ülle Kupits

Ratsutajate Vaheajakarika esimene etapp peetud

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
29.10.2017
09:58

Laupäeval, 28. oktoobril sai taas alguse ratsutajate vaheajakarikas, mis toimub Saaremaal Reinu Ratsatalus juba kümnendat hooaega. Suur vihmasadu ratsutajaid ei takistanud ja päeva peale tehti kokku 60 starti.

Päeva alustasid 3 tublit proovikivi võistlejat, kes kõik tublisti oma parkuuri lõpuni sõitsid. 1.koha saavutas Mia-Triin Kütt Ameelial, 2. Rose-Marin Luks Wohhil ja 3. Lucia Brandt Hazelil.

Järgmiseks sõiduks oli handicap ristikesed/50-60cm. Selles sõidus oli stardis tervelt 28 võistluspaari. 1. koha saavutas Anni Liisi Lauk Wendyl, 2. Kristi Tiitson Wiktoorial, 3. Gelin Desire Soeson Roomal, 4. Heti-Anett Aksalu Shoobie Doobie Doo Wopil, 5. Danii Marii Sillamägi Aleksil, 6. Helena Nõmm Roomal, 7. Annabel Maria Kuuusikmaa Shoobie Doobie Doo Wopil.

Päev jätkus kõrgusel 70 cm, kus peale põnevaid ümberhüppeid tuli võitjaks Marie Adele Abel Vollil, 2. Anni Liisi Lauk Wiktoorial, 3. Eeva Helga Kupits Wonderful Girlil ja 4. Karmen Udeküll Wild Beautyl.

Viimaseks takistussõiduks oli parkuur kõrgusel 90cm, kus 1.koha saavutas Eeva Helga Kupits Westernil, 2. Karmen Udeküll Wild Beautyl ja 3. Mari-Ann Udeküll Ruvinal.

Päeva lõpetas kõigi lemmik tünnisõit, kus oli stardis 10 võistluspaari. Kiireima aja sõitis välja taas Eeva Helga Kupits Westernil, 2. Danii Marii Sillamägi Shoobie Doobie Doo Wopil ja 3. Karmen Udeküll Aroomil.

Vaheajakarika 2. etapp toimub juba järgmisel koolivaheajal.

Mari-Ann Udeküll

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.