main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rasmus Saar näitas Tuleviku vastu, et mänguvorm on tõusuteel. Allan Mehik

Rasmus Saar näitas Tuleviku vastu, et mänguvorm on tõusuteel. Allan Mehik

FC Kuressaare kaotas Kalevi vastu kolm põhimeest

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
17.03.2018
16:11

Kuigi FC Kuressaare jäi jalgpalli Premium liiga kohtumises võõrsil 0:5 alla Tallinna JK Kalevile, kaotas meeskond vigastusega kolm põhimängijat ja mängis viimased pool tundi vähemuses, kuna kõik vahetused olid tehtud.

Tallinnas Kalevi staadionil mängitud kohtumises pidid vigastusega väljakult lahkuma kapten Sander Viira, kes sai löögi vastu jalga, Karl-Ivar Maar tõmbas ära reie tagalihase ja Rasmus Saar väänas hüppeliigest ja viidi kiirabiga haiglasse. Kohtumise lõpuni mängis longates ka Maarek Suursaar.

“Halb päev igas mõttes, aga mis teha,” tõdes peatreener Jan Važinski. “Viiraga pole ilmselt asi nii hull, aga Maar on kindlasti paar nädalat väljas. Kõige hullem on Rasmusega, loodame, et luud on terved, kuid millal ja kas ta mängida saab on raske öelda.”

FC Kuressaare oli esimesel poolajal hädas võõrustajate pikkade söötudega kaitseliini taha ja ründajad said üks-üks olukorda väravavaht Ingmar Paplavskisega. 11. minutil sai viimasega karistusala joonel pärast kaaslaselt saadud kannasöötu silmitsi Roman Sobtšenko, kes lõi ka 1:0.

Teisel poolajal jõudsid Kalevi mehed eesmärgile veel neljal korral, kusjuures 85. minutil jäeti kasutamata penalti. Kohe pärast seda oli ka saarlaste parim võimalus, kui Sander Laht lõi palli põiklatti.

“Need 24 tundi puhkuse aega enam, mis Kalevi mehed kahe mängu vahel said otsustas täna ka mängu,” märkis Jan Važinski. “Kalevil oli suur eelis, nende mängijad olid värsked ja meil kanged. Kui sa oled väsinud, siis annab see igas asjas tunda. Peame tegema õiged järeldused, igaüks peab vaatama enda sisse ja kõik koos peame analüüsi tegema.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.