main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Siim Rantanen rünnakul. Alver Kivi

Siim Rantanen rünnakul. Alver Kivi

Kuressaare mehed alustasid veerandfinaalseeriat kaotusega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.03.2018
16:06

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste esiliiga esimeses veerandfinaalkohtumises kaotas Kuressaare koduväljakul Lotus/Timber Neemeco SK-le 0:3.

Mõlemad võistkonnad kohtusid põhiturniiril kahel korral ja kumbki võitis ühe mängu. Tallinnas suutis Lotus/Timber Neemeco SK alistada Kuressaare meeskonna 3:0, aga Kuressaares olid saarlased paremad 3:2.

Saarlaste peatreener Asko Esna ütles, et viimased kaks nädalalt on veerandfinaalide kahele mängule palju keskendutud. „Oleme vaadanud nende mänge ja teinud omad järeldused, et kuidas ja miks nad teatud hetkedel mängivad. Oleme treeningutel läbi võtnud vastase mängulisi tegutsemisi ja taktikalisi lahendusi” rääkis

Esna. Lisaks ütles treener, et play-offides on hoopis teine mäng, sest siit algab kõik uuesti. Enam pole midagi varjata ja tuleb panna täiega, katsetamiste ja proovimiste aeg on ümber.

Kuressaare Spordihoones mängitud kohtumises kaotasid saarlased geimid 16:25, 21:25 ja 14:25. “Ega meil lastud palju oma asja teha, nad surusid oma mängurütmi peale,” märkis Asko Esna, kelle sõnul mängiti teine geim hästi ja alles lõpus võtsid külalised oma. “See on võrkpall. Teisi geimi kaotus mõjutas järgmist päris kõvasti, sest tulime mängu tagasi. Aga asi on nüanssides kinni. Võitlesime mitte ainult vastasega, aga ka ise endaga, mehed mõtlesid liialt üle, kõik tahtsid hirmsasti mängida ja hirmsasti teha.”

Siiski näeb Asko Esna pühapäeval Tallinnas mängitavas korduskohtumises võimalust. “Julgen öelda, et seeria pole mingil juhul läbi, peame 3:0 või 3:1 võitma ja siis ootab ees kuldne geim,” oli treener optimistlik.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.