main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Helar Jalg sai särgi kätte pidulikus õhkkonnas. Irina Mägi

Helar Jalg sai särgi kätte pidulikus õhkkonnas. Irina Mägi

FC Kuressaare augustikuu fänn on Helar Jalg

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2017
09:41

FC Kuressaare poolt augustikuu fänniks valitud Saaremaa Võrkpalliklubi mängija Helar Jalg sai kollase omanimelise fännisärgi pidulikult kätte vahetult enne oma meeskonna esimest ajaloolist kohtumist Kuressaare spordihoones.

“Helar ei ole üksnes heal tasemel võrkpallur, sisimas on temas ka jalgpalli pisikut,” ütles FC Kuressaare juhatuse liige Elari Valmas. “Ta on end kodusaare meeskonna tegemistega kursis hoidnud ning väga mitmel mängul kaasa elamas käinud. Klubil on väga hea meel tunnustada Helarit ühena meist ning kinkida talle isiklik kodumängu särk, millega edaspidistel mängudel silma paista. FC Kuressaare pere hoiab Saaremaa võrkpalliklubile pöialt ja edu debüüthooajal.”

Helar Jalg ütles, et tunnustus on tore. “Olen püüdnud neid võimalusel alati toetamas käinud, mul on seal head tuttavad, kellele kaasa elada,” lausus ta. “Kindlasti oleks nad võimelised ka meistriliigasse saama, aga paar kaotust hooaja lõpus selle rikkus. Viies koht, mis nad esiliigas saavad ei ole kindlasti nende lagi. Püüame oma mänguga jalgpallureid innustada, et nemad ka kord meistriliigasse tagasi saaksid.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.