main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liberona kodusaalis. Alver Kivi

Liberona kodusaalis. Alver Kivi

Cris-Karlis Lepp tegi meistriliiga debüüdi kodupubliku ees

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2017
10:39

Mullu veel võrkpallimeistrivõistluste esiliigas Saaremaa meeskonnas mänginud Chris Karlis Lepp tegi nüüd TTÜ särgis oma meistriliiga debüüdi Kuressaares.

Cris-Karlis Lepp tegutses Saaremaa Võrkpalliklubi vastu liberona. “Ise ka algul arvasin seda, kuigi algul katsetati nurga peal. Mängisin ka koondises seda positsiooni,” rääkis noor saarlane.

Leedus Cris-Karlis Lepp ei käinud, sest oln vigastatud, nii sai ta oma debüüdi nüüd kirja Kuressaares. “Läks vist päris hästi,” tõdes ta. “Saarlaste ees ja Saaremaa vastu oli mäng nagu mäng ikka. Praegu on minu koduklubi TTÜ ja mängin nende eest. Minu eesmärk on jääda põhiliberoks ja saada meeskonnaga võimalikult palju võite.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.