main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Spordikooli võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli võistkond. Saaremaa Võrkpalli Liit

Spordikooli U18 volleneiud mängisid Jõhvis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2017
15:14

Saaremaa Spordikooli U18 võrkpallitüdrukud mängisid laupäeval, 7. oktoobril Jõhvis Eesti karikavõistluste tsooni ja saavutati 3. koht.

Esimeses kohtumises jäid saarlannad alla Jõhvi SK-le 1:3 (21, -25, -23, -21). Teist kohtumist alustati hästi ja juhiti 2:1 geimidega, aga võiduga lõpetasid siiski Keila VK kasvandikud 3:2 (-18, 20, 14, -18, -11). Saaremaa Spordikooli neidude kolmas mäng aga lõppes võidukalt, kui Tallinna Kalev SS võideti 3:0 (3, 10, 8).

Saarlaste treener Ene Kask sõnas, et mängupilt oli väga kõikuv. „Tihti jäime hätta vastaste pallingu vastuvõtuga ja sealt oli edasine mäng juba raskendatud,” rääkis Kask, kes lisas veel, et tööd tuleb treeningutel veel palju teha. Suurimat parandamise ruumi näeb juhendaja pallingul ja rünnakute mitmekülgsetel lahendamistel.

Eesti U18 vanuseklassi karikavõistluste finaalid mängitakse 14.-15. oktoobril.

Võistkond mängis koosseisus:  Maike Kadaja, Kätriin Käsper, Tregetter Ling, Karoli Mägi, Liisa Õunpuu, Carmen Electra Pirn, Kätriin Põld, Marie Puust ja Kaisa Tänav.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.