main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Aksalu palli püüdmas. Irina Mägi

Mihkel Aksalu palli püüdmas. Irina Mägi

Mihkel Aksalu aitas koondise võidule

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
08.10.2017
09:19

Eesti koondis alistas täna võõrsil MM-valikmängus Gibraltari 6:0. Mängu kangelaseks tõusis täna ründajana mänginud Joonas Tamm, kes lõi kolm väravat. Väravasuul seisis Mihkel Aksalu.

Portugalis saavutatud 6:0 võit oli Eesti ajaloo suurim võit valikmängus ja suurim pärast iseseisvuse taastamist. Eesti kordas ka oma suurimat võitu läbi ajaloo – 1928. aastal suudeti samade numbritega alistada Leedu.

Eesti tõusis alagrupis 11 punktiga enne Küpros – Kreeka tänaõhtust mängu neljandaks. Meie alagrupis teises mängus alistas täna Belgia võõrsil 4:3 Bosnia ja Hertsegoviina, keda Eesti võõrustab A. Le Coq Arenal teisipäeval, 10. oktoobril.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.