main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Elari Valmas pealelöögil. Jana Pipar

Elari Valmas pealelöögil. Jana Pipar

FC Kuressaare Aastalõputurniiril teine

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
29.12.2017
10:17

Kalevi Spordihallis toimuval jalgpalli Aastalõputurniiril sai FC Kuressaare esiliiga mängudes teise koha, kaotades finaalis FC Flora U21-le 26 sekundit enne lõppu löödud väravast.

“Finaal oli võrdne, mõlemal meeskonnal olid oma võimalused, kuid üks täpne kauglöök sai lõpuks määravaks,” tõdes meeskonna peatreener Jan Važinski. “Kui võtta nii, et meil pole ettevalmistus hooajaks veel õieti alanud, siis on tulemus hea. Mehed mängisid tahtmise ja motivatsiooniga ning kohati näidati ka head mängutarkust.”

Alagrupis alustas FC Kuressaare 0:3 kaotusega FC Flora U21-le, seejärel võideti Keila JK 2:1, Tartu FC Santos 4:0 ja viigistati FC Elvaga 2:2. Alagrupi võitis FC Flora U21 12 punktiga, järgnesid FC Kuressaare 7, FC Elva 4, Keila JK 3 ja FC Santos 3 punktiga. Poolfinaalkohtumine Rakvere JK Tarvase vastu saadi pärast 2:2 viigiga lõppenud normaalaega penaltitega 7:6 võit.

“Kõige rohkem meeldis mulle, et mehed näitasid sisu,” lausus Jan Važinski. “Kui esimese mängu kaotasime kindlalt, siis edaspidi parandasime oma tegutsemist ja poolfinaalis tulime oma vana rivaali vastu 25 sekundit enne lõppu kaotusseisust välja.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.