Karli Alliku klubi mängis end järgmisse ringi

Kategooriad: Võrkpall
29.12.2017
08:08

Võrkpalli Eurosarjade nädala lõpetas nurgaründaja Karli Alliku klubi CEV Cupil ja pääses avaringist edasi 16 sekka, vahendab volley.

Karli Allik ja Düren Powervolleys (Saksamaa) said samas sarjas avamängus 3:0 jagu Groningeni Abiantist (Holland). Kordusmängus läks edasipääseja selgitamiseks vaja aga kuldset geimi, sest kodusaalis mänginud Groningen võitis kohtumise 3:1. Kuldses geimis oli 15:13 parem Düren, kes kindlustas sellega ka edasipääsu. Allik sekkus episoodiliselt ja punktiarvet ei avanud. Vaata statistikat.

Järgmisena minnakse vastamisi Ankara Ziraat Bankasiga. 1/16-finaalid algavad jaanuari keskel.