main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võit on käes. Alver Kivi

Võit on käes. Alver Kivi

Kadi Mägi krooniti Tartu Ülikooliga Eesti karikavõitjaks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.12.2017
18:56

Tartu ülikooli spordihoones mängitud Eesti naiste võrkpallikarikavõistluste finaalis võitis Tartu Ülikool/Eeden Tallinna Ülikooli 3:2 (25:19, 17:25, 25:20, 19:25, 15:11) ja koos naiskonnaga võis võidutantsu lüüa ka Kadi Mägi.

“Rõõm on väga suur ja raske on praegu lausa rääkida,” tunnistas Kadi Mägi vahetult pärast võidukat finaali. “Ma ei ole kunagi varem sellises finaalis mänginud ja seda tunnet on raske kirjeldada. Minu seniste sportlike saavutuste hulgas on see tulemus kindlasti täiesti tipus. Karikavõit on minu jaoks esmakordne ja ma olen väga-väga õnnelik.”

Koduväljakul mänginud tartlannad olid viimases ehk otsustavas geimis 7:10 kaotusseisus, kuid lõppnumbrid tablool olid 15:11. “Viiendas oli meil vahepeal täitsa kurb seis, aga suutsime end lõpus ikkagi kokku võtta ja võistkondlikult mängima hakata,” märkis Kadi Mägi. “Kaitses tulid pallid üles, suutsime olla edukad rünnakul, serviga surusime nad ära ja sellega tulime võib-olla ka järgi.”

Tallinna Ülikooli eest mänginud Kaisa Õunpuu ütles, et ilmselt hakkas naistele viiendas geimis suures eduseisus tunduma, et võit on käes, aga ei olnud. “Tartul hakkas kõik õnnestuma, Kadi Mägi tuli sisse ja lõi kaks rünnakut bloki vahelt ilusti ära,” rääkis ta.

“Nii nad said oma hoo jälle ülesse, mis me neilt geimi algul ära võtsime. Siis ei suutnud me enam raskest seisust ise välja tulla. Aga oleks me mängus oma lihtsad pallid ära löönud siis oleks mängu ära võtnud.”

Kadi Mägi hinnangul otsustas finaali saatuse Tartu võistkondlikum mäng. “Eks meil igalt poolt natuke logises, aga siis olid jälle ilusad hetked,” rääkis ta. “Saime kindlasti indu juurde ka meistrivõistlusteks, oleme nüüd enesekindlamad ja vaimselt saime tugevamaks. Kui me suudame sellisest seisust välja tulla nagu täna viiendas tegime, siis on kõik võimalik.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.