main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rahvusnaiskonna liikmed Liis Kullerkann ja Kertu Laak. Eesti Võrkpalli Liit

Rahvusnaiskonna liikmed Liis Kullerkann ja Kertu Laak. Eesti Võrkpalli Liit

Et Eesti jääks võrkpallimaaks – sporditopsi kampaania toetab noori võrkpallureid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.08.2020
13:44

Iga Olerexi klient saab aidata novembri lõpuni aset leidva kohvitopsi toetuskampaaniaga noori Eesti võrkpallureid.

Spetsiaalselt noorsportlaste toetamiseks kujundatud sporditopsiga ostetud kuumale joogile lisatakse Olerexi kassas joogi tavahinnale 10 senti. Kogu kampaania perioodil kogutud toetussumma annetatakse Eesti Võrkpalli Liidule kindla sihtotstarbega – noortevõrkpalli arendamiseks.

„Olerexi inimesed on alati olnud tulihingelised spordi toetajad ja Eesti sportlastele pöidlahoidjad,“ selgitas Olerexi tegevjuht Piret Miller sporditopsi sünnilugu. „Meie panustame juba aastaid noortespordile, sest kui noored teevad eelkõige „nutisporti“ päris spordi asemel, siis ei kasva peale tipptegijaid, kellele eestlased saaksid kaasa elada. Nii oleme varasemalt toetanud noori maadlejaid, uisutajaid, hokimängijaid, rallikrossisõitjaid ja

seekord oleme käed löönud võrkpalluritega,“ rääkis Miller. „Noorte sportlaste unistuste elluviimine ei tohiks jääda raha taha, siin panebki Olerex koos oma klientidega õla alla.“

“Hea meel on näha, et Olerex Eesti ettevõttena tulevikule mõtleb ja noortesporti toetab. Noorte spordi juures hoidmine ning koondistele järelkasvu kasvatamine on tänases ühiskonnas muutunud väljakutseks ja alaliit pöörab sellele üha suuremat tähelepanu. Koostöö Olerexiga aitab võrkpalli jätkusuutlikkusele tugevalt kaasa,” ütles Eesti Võrkpalli Liidu tegevjuht Helen Veermäe.

Kampaania toimub Olerexi Eesti täisteenindusjaamades, kust leiab kohvitopsid kirjaga „Toetan noortesporti“. Pane õlg alla ja toeta meie võrkpalli järelkasvu, et Eesti oleks ka tulevikus võrkpallimaa!

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.