main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kristina Teern kõmmutas taas kaks. Alver Kivi

Kristina Teern kõmmutas taas kaks. Alver Kivi

FC Kuressaare naiskond andis liidrile lahingu

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.08.2020
15:30

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas andis FC Kuressaare võõrsil seni kaotuseta püsinud Tallinna FC Ajaxi ja Paide LN ÜN tõsise lahingu kaotades liidrile viimase minuti väravast 2:3.

„Valus kaotus ja kindlasti naiskond seda ei väärinud,“ märkis treener Roland Kütt. „Aga olen uhke, sest mängisime liidriga, kes pole ühtegi mängu kaotanud. Pakkusime neile hooaja raskeima mängu, kuna nad polnud tänavu veel kordagi kaotusseisu jäänud.“

Kure võitis Kristina Teerni väravast esimese poolaja 1:0, kuid teise algul võõrustajad viigistasid. Kuigi Teern viis oma naiskonna veelkord juhtima, suutis kodunaiskond 80. minutil viigistada ja kohtumise viimasel minutil löödi ka 3:2 võiduvärav.

„Mäng näitas, et liigume õiges suunas ja suudame ka liiga liidritega võrdselt mängida,“ rääkis Roland Kütt. „Otsus eelmisel aastal teises liigas mängida ja selle pealt tänavu samm edasi teha on olnud kindlasti õige. Täna olin ka mängupildiga oluliselt rohkem rahul.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.