main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehed jõudu treenimas. FC Kuressaare

Mehed jõudu treenimas. FC Kuressaare

Kure mehed timmivad vormi jõusaalis Impuls

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
09.08.2020
13:37

FC Kuressaare sai endale uueks koostööpartneriks Tallinna jõusaali Impuls, kus meeskond saab oma füüsilist vormi veel rohkem lihvida.

Jõusaali esindaja Alisa Šarnina ütles, et koostöös nähakse head võimalust kahepoolselt. „FC Kuressaare mängib ju Premium liigas ja on kõrge tasemega ning neil varem sellist võimalust polnud. Kindlasti soovime meeskonda aidata sportlike tulemuste parandamisel,“ lausus ta.

Kure peatreener Roman Kožuhhovski hindab seda võimalust kõrgelt ja kui treener on ta tingimustega väga rahul. „Seal on kõik võimalused pärast mänge taastumiseks,“ lausus ta. „On olemas saun, bassein ja fitnessisaal, kus saame teha individuaalseid ja meeskondlikke treeninguid. Kindlasti annab see hea võimaluse pärast mänge taastuda ja end taas korralikku füüsilisse vormi timmida.“

Ka mängija Nevil Krimm andis tingimustele kõrge hinnangu. „Väga head tingimused,“ lausus ta. „Trenni tegemiseks on väga korralik jõusaal ning saun ja bassein annavad võimaluse lõõgastumiseks.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.