main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Enri Nurmik Kure väravasuul. Alver Kivi

Enri Nurmik Kure väravasuul. Alver Kivi

Enri Nurmik treenib Kure esindusega

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
20.01.2022
10:01

FC Kuressaares 54 kohtumist mänginud, kuid vahepeal õpingutele keskendunud ja kolmandas liigas SC ReUnitedit esindanud 26-aastane väravavaht Enri Nurmik seab enda mänguvormi koos esindusmeeskonnaga treenides.

„Tekkis huvi ja helistasin Sander Lahele, uurisin võimalusi trennis käima hakata ja mulle tuldi vastu,“ rääkis Enri Nurmik. „Lihtsalt jalka trennid on ainult jooksmise või jõusaalis rassimise kõrval minu jaoks olnud alati huvitavamad. Kui suvel oli Kure trennides vahel ainult üks väravavaht, siis ikka on ju parem, kui on kaks.“

Mingeid konkreetseid plaane Kurega liitumise osas Enri Nurmikul ei ole. „Ma pole võimaliku liitumise teemadel üldse rääkinud ja ilmselt Kuresse Karofeldi kõrvale ikkagi keegi tuleb,“ märkis ta.

Meeskonda sulandumisega pole Enri Nurmikul probleeme olnud, sest paljud mängijad on juba varasemast tuttavad. Aga kuna ta pole neli aastat sellisel tasemel trenni teinud, siis olid esimesed kaks nädalat füüsiliselt väga rasked.

„Mängutasemega olen üldiselt hakkama saanud, aga eks väsimuse foonilt kipuvad ka eksimused sisse tulema ning kui kett on maas, siis ei jõua mõte järele,“ leidis väravavaht, kelle hinnangul on trenni kvaliteet väga heal tasemel, tegutsetakse professionaalselt, töö käib ja lihtne ei ole. Ise loodab Nurmik nelja nädalaga selgeks saada, mis tase tal on.

Peatreener Roman Kožuhhovski ütles Enri Nurmikut iseloomustades, et tegu on tubli ja distsiplineeritud mängumehega, kes töötab suure soovi ja isuga. „Vaatame ja jälgime teda, kuid tundub nagu oleks ta meiega juba kaua olnud,“ leidis ta.

Veel alustasid esindusmeeskonnaga ettevalmistust: Sander Alex Liit (keskkaitsja, Nõmme Unitedist), Sten-Egert Paap (poolkaitsja, Flora U21-st), Tristan Toomas Teeväli (keskkaitsja, Flora U21-st), Daniel Tuhkanen (poolkaitsja, Tulevikust), Miikael Tuus (poolkaitsja, Tartu Heliosest) ja Moorits Veering (keskkaitsja, Levadia U21-st).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.