main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak valiti Raplamaa parimaks sportlaseks

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
19.01.2022
10:33

Rapla maakonna spordiliidu juhatus valis 2021. aasta maakonna parimateks sportlasteks rallisõitja Ott Tänaku ja orienteeruja Piibe Tammemäe. Kokku jagati autasusid üheksas kategoorias. Ühtset tunnustusõhtut 2021. aasta parimatele sportlastele ei korraldata, kuid oma tunnustuse saavad nad kätte valdade tunnustusüritustel veebruaris.

Rein Pajunurm Rapla spordiliidust ütles, et Ott Tänaku esitas parima kandidaadiks Kohila vald, kus eksmaailmameister ka elab. “Statuut näeb ette, et parimaks sprtlaseks saab kandideerida inimene, kes elab maakonnas, töötab seal või esindab kohalikku spordiklubi,” lausus ta.

Saaremaa spordiliidu juhatuse esimees Kalev Kütt ütles, et Ott Tänak oli Saare maakonna parima meessportlase nominent ja ta kuulub klubisse OT Racing ehk esindab meie kohalikku klubi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.