main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Dmitrijs Kalašnikovs meeskonda juhendamas. Allan Mehik

Dmitrijs Kalašnikovs meeskonda juhendamas. Allan Mehik

Dmitrijs Kalašnikovs ei jätka FC Kuressaares

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.12.2019
12:44

Premium liigas lõppenud hooaja teises pooles FC Kuressaaret juhendanud ja klubil üleminekumängude kaudu kõrgliigasse püsima jääda aidanud Dmitrijs Kalašnikovs kinnitas, et ei jätka saarlaste meeskonna peatreenerina.

“Tahaksin küll sellesse riiki ja liigasse jääda, minu esimene valik olnuks siin jätkata, kuid kahjuks seda praegu ei juhtu. Ehk millalgi tulevikus?” lausus Kalašnikovs Soccernet.ee-le. “Tänavu andsime endast parima ja nägime kõvasti vaeva, et ka 2020. aastal Premium liigas mängida. Kuressaares veedetud aeg oli väga meeldiv, sest nii mängijad, toetajad kui ka klubi töötajad on väga toredad inimesed ja mul oli rõõm olla osa sellest klubist.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.