main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Liis Lepik naiksonnakaaslasi juhendamas. FC Flora

Liis Lepik naiksonnakaaslasi juhendamas. FC Flora

Liis Lepik parima mängija nominent

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.12.2019
08:35

Sel pühapäeval Estonia kontserdisaalis toimuval Jalgpalligalal selgub lõppenud hooaja naiste meistriliiga parim mängija, 16 kandidaadi hulgas on ka FC Flora ja Eesti koondise keskkaitsja Liis Lepik.

Naiste meistriliiga aasta parim mängija valitakse traditsiooniliselt võistkondade peatreenerite ja kaptenite hääletusel. Kõikide naiskondade juhendajad ja kaptenid, kokku 16 hääletajat, nimetasid oma esikolmikud: esikoht teenis 3, teine koht 2 ja kolmas koht 1 punkti. Hääletada ei saanud oma võistkonna mängijate poolt.

Hääletuse käigus teenisid punkte 16 mängijat (tähestikulises järjekorras): Kristina Bannikova (Pärnu JK), Berle Brant (Pärnu JK), Karina Kork (Tallinna Kalev), Liis Lepik (Tallinna Flora), Mari Liis Lillemäe (Tallinna Flora), Katrin Loo (Tallinna Flora), Maria Orav (Tallinna Kalev), Kaire Palmaru (Saku Sporting), Kelly Rosen (Tallinna Flora), Siret Räämet (Tallinna Flora), Ketlin Saar (Pärnu JK), Katriin Saulus (Saku Sporting), Evelyn Šilina (Pärnu JK), Emma Treiberg (Tallinna Kalev), Ulrika Tülp (Pärnu JK), Kethy Õunpuu (Tallinna Flora).

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.