main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Auhinna andis üle klubi president Toivo Alt. Irina Mägi

Auhinna andis üle klubi president Toivo Alt. Irina Mägi

Credit24 Meistriliiga novembri parim oli Saaremaa VK sidemängija Reto Giger

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
12.12.2019
14:54

Saaremaa Võrkpalliklubi võitis novembris Credit24 Meistriliigas kõik kolm mängu, sealhulgas alistati võõrsil ka lähim konkurent Bigbank Tartu. Lisaks mängiti selles kuus ka kaks võidukat poolfinaalmängu Aadu Luukase karikasarjas.

Saarlaste peatreeneri Urmas Tali sõnul oli novembris meeskonna heade esituste ja sellega kaasneva liiga liidrikoha taga eelkõige meeskonna šveitslasest sidemängija Reto Gigeri hea töö. “Rünnakute efektiivsus on hooaja algusega võrreldes selgelt paranenud,” ütles Tali oma meeskonna mängu ja sidemängija rolli selles kommenteerides, “Lahendused varieeruvad, suhteliselt palju kasutame tempomehi, vastastel on raske meie mängu lugeda.”

Credit24 Meistriliiga kuu parim saab auhinnaks Sportlandi kinkekaardi 150 euro väärtuses. Reto Giger sai ahinnatšeki kätte eile vahetult enne saarlaste võidukat CEV Challenge Cup-i mängu Hapoel Yoav KFAR SABA vastu. Auhinna andis üle Saaremaa Võrkpalliklubi president Toivo Alt.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.