main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Victoria Vihman sai tõsise tööpäeva. jalgpall.ee

Victoria Vihman sai tõsise tööpäeva. jalgpall.ee

Austria neiud lõid meie omadele 12

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
23.10.2019
19:59

Eesti neidude U17 jalgpallikoondis kaotas Slovakkias toimuval EM-valikturniiril Austriale 0:12. Kõik pallid pidi väravast noppima FC Kuressaare väravavaht Victoria Vihman, Kristina Teern sekkus teiseks poolajaks.

Avamängus Soome vastu 1:5 kaotust tunnistanud Eestil ei läinud kergemalt ka täna, kui Austria läks kohtumist juhtima juba viiendal minutil ja lõi esimesel poolajal kokku kuus väravat. Teisel kolmveerandtunnil Austria noortekoondise hoog ei raugenud ning Eesti võrku löödi taas kuus palli.

„Kindlasti näitas see mäng, et meie füüsiline ettevalmistus ei olnud piisavalt hea. Vastased olid kiiremad ja neil olid ohtlikud pallita avanemised, millele me ei jõudnud piisavalt hästi reageerida. Samal ajal olid nad meie kasti läheduses palliga väga otsustavad. Oma võimalused realiseerisid nad paremini kui näiteks soomlased esimeses kohtumises. Tundus, et osadel meie mängijatel ei olnud täna jalgades värskust, et teatud olukordades piisavalt hästi tegutseda. Üldiselt läksime kaitsefaasis täna alt ja mängijate üleandmisega oli raskusi. Me ei suutnud ajastada pressingumomenti ja jäime olukordadesse hiljaks,” võttis tasemevahe kokku koondise peatreener Kaidi Jekimova jalgpall.ee vahendusel.

Eesti peab viimase valikturniiri kohtumise laupäeval, 26. oktoobril Slovakkia vastu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.