main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Esikolmik. Eesti Kabeliit

Esikolmik. Eesti Kabeliit

Andres Kuusk tuli kiirkabes Eesti meistriks

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
15.10.2019
09:01

Eesti meistrivõistlustel 64-ruudulises kabes krooniti meistriks Andres Kuusk, kes edestas Arno Uutma ja Villem Lüüsi. Indrek Kuusk oli kokkuvõttes kuues.

“See on minu jaoks ikkagi uus ala ja seepärast on tiitli üle hea meel,” märkis Andres Kuusk, kes on varem kahel korral medalile tulnud, kuid võit on esmakordne. “Ega keegi ei uskunudki, et võiksin võita, sest olin asetuses alles kümendal positsioonil. Mul oli ka omajagu õnne, mitmed favoriidid pingutasid lõppmängus minu vastu üle ja hakkasid kivist vett välja pigistama.”

Andres Kuuse sõnul pidi ta mängudes favoriitidega lihtsalt kotisuu kinni panema. “Mul õnnestus ka rumalusi vältida ja ajapuudusesse ei jäänud,” sõnas ta.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.