main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pealtvaatajad mängu nautimas. Allan Mehik

Pealtvaatajad mängu nautimas. Allan Mehik

Kunstmuruväljaku tribüün saab seinad ja katuse

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
14.10.2019
08:07

Saaremaa vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni ettepanekul ehitatakse 2020. aastal Kuressaare jalgpalliväljaku tribüünile külgseinad ja katus, mis läheb maksma 30 000 eurot.

“Kuna staadion on väga aktiivses kasutuses, siis selline ettepanek tuli,” ütles vallavanem Madis Kallas. “Vallavalitsuse poolt enam ettepanekuid eelarvesse teha ei saanud, küll aga komisjonist ja mulle sellised ettepanekud meeldivad. Ilma ühegi vastu hääleta sai see vastu võetud.”

Madis Kallase hinnangul võimaldab tribüünide katus seal oma lapsi trennist oodata vanemad ja mänge vaatavate fännide tingimused lähevad mugavamaks. Lisaks on valmivad seal Kuressaare gümnaasiumi uue staadioni juures ka korralikud riietusruumid.

FC Kuressaare tegevjuht Mario Pruul ütles, et kõigile jalgpallisõpradele on see oluline uudis. “Lõpuks on Kuressaares ka üks jalgpallistaadion, kus pealtvaataja ei pea külmetama ja muretsema märjaks saamise pärast,” lausus Pruul, lisades, et head tingimused annavad jalgpallielamusele palju juurde.

FC Kuressaare kevadistel mängudel oli pealtvaatajaid juba nii palju, et praegused tribüünid kippusid kitsaks jääma. Madis Kallase sõnul esialgu istekohti juurde ei tehta, küll aga hoitakse arengutel silma peal ja kui jääb kitsaks, siis laiendatakse.

Kui ettepanek läheb eelarvesse sisse, siis plaanide kohaselt läheb kohe aasta algul ehitamiseks ja selleks kuulutatakse välja hange.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.