main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Vasakult: Meelis Uuväli, Tiia Müürisepp, Gunnar Usin, Andres Kuusk, Väino Uljas. Olev Kiirend

Vasakult: Meelis Uuväli, Tiia Müürisepp, Gunnar Usin, Andres Kuusk, Väino Uljas. Olev Kiirend

Andres Kuusk ja Gunnar Usin kaitsesid maakonna meistri tiitlit

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
31.12.2017
10:15

Aasta eelviimasel päeval selgitati Kärla spordihoones maakonna meistrivõistluste medaliomanikke lauamängude mitmevõistluse (male, kabe, koroona, lauatennis) paarismängus. Kuigi võistlustules oli üksnes neli paari, siis esindatud oli selle mitmekülgse ala koorekiht.

Mullust esikohta kaitsesid edukalt Andres Kuusk ja Gunnar Usin (LTK Tops), kes kogusid 28,5 punkti. Kuldmedalivõidus mängis otsustavat rolli lauatennis, kus Kuusk ja Usin täiseduga esinesid. Hõbemedali võitsid 23,5 punktiga Tiia Müürisepp ja Meelis Uuväli (mõl LTK Tops). Pronksmedaliga leppisid mullused teised Väino Uljas (LTK Tops) ja Rein Kirst, kes kaotasid hõbedapaarile poole punktiga.

Esikolmiku tulemusi: Kuusk/Usin – Müürisepp/Uuväli 12:4, Kuusk/Usin – Uljas/Kirst 8:8, Müürisepp/Uuväli – Uljas/Kirst 9,5:6,5.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.