main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Peaauhinna jalgratta võitis Mairo Mändla. Saaremaa Spordikool

Peaauhinna jalgratta võitis Mairo Mändla. Saaremaa Spordikool

“Liikudes Tervemaks” lõpetas kümnenda hooaja

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
31.12.2017
10:14

28. detsembril toimus “Liikudes tervemaks” sarja aastaloos. Sellega lõppes 33-st etapist koosnenud sarja 10. hooaeg.

Sarja etappidel  kutsuti inimesi jooksma, orienteeruma, suusatama, matkama, kõndima, kelgutama, ujuma, tegema vesiaeroobikat, mängima discgolfi ja sulgpalli ning sõitma rulluiskude ja jalgrattaga. Sarjas osalemiste arv oli kokku 2979. Aktiivse osaleja kaardi (vähemalt 6 üritusel osaleja) tagastajaid oli sel aastal 178.

Kõik aktiivsed osalejad said sarja T – särgi omanikuks ja osalesid ka aastaloosis, kus loositi  välja hulgaliselt erinevaid auhindu. Peaauhinnaks oli jalgratas ning sedapuhku naeratas loosiõnn tuntud saarlasest jooksumehele Mairo Mändlale.

Sarja suurim üritus on Kuressaare Linnajooks, kus selle aasta kevadel püstitati taas osalusrekord 1287 osalejaga. Lisaks Saaremaa Spordikoolile, kes korraldab 24 etappi, aitavad üheksal korral sarja etappe korraldada ka  spordiklubid. Suurimad koostööpartnerid on siin Saaremaa Orienteerumisklubi ja MTÜ Kolme Päeva Jooks.

Mati Mäetalu, Saaremaa Spordikooli direktor: “Kindlasti on oluline märkida, et sarja „Liikudes tervemaks“ üritustel osalevad inimesed üle kogu maakonna ning tegu ei ole vaid Kuressaare linna liikumissarjaga. Sisuliselt on tegu maakonna suurima terviseliikumise sarjaga, mille uus hooaeg stardib juba 3. jaanuaril 2018 üritusega “Tund terviserajal”. Kõik huvilised on oodatud!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.