main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Alex Saaremaa rünnakul. Irina Mägi

Alex Saaremaa rünnakul. Irina Mägi

Alex Saaremaa: Saaremaa meeskonnas oleks fännide toetus erilisem

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
21.01.2020
09:01

Kui Saaremaa Võrkpalliklubi kohtub oma lähima rivaali Tartu BIGBANkiga ja fännid toetavad tribüünidel aktiivselt omasid, siis tahtmatult ergutatakse ka vastaste noort tempomängijat Alex Saaremaad.

“Ma ei tunne küll, et just mind sellega ergutatakse,” märkis Alex Saaremaa. “Kui kunagi peaks Saaremaa meeskonda tulema, siis on see kindlasti erilisem, aga praegu olen oma klubi poolt ja patrioot.”

Alex Saaremaa sõnul fännide skandeerimine Saaremaa-Saaremaa teda mängus veel ei mõjuta, aga Saaremaa eest mängides annaks see juurde. Samas ei tahtnud noormees öelda, et ta sooviks kunagi siin mängida, aga vastusest jäi kumama, et võimalusest ära ei ütleks.

“Ma ei ole tähele pannud, et Saaremaa fännid minusse ka kuidagi eriliselt suhtuvad,” lausus Alex Saaremaa. “Aga sellised fännid on ikkagi uskumatud, selliseid ei ole Eestis rohkem, kes on nii lojaalsed ja pühendunud. Mõnega isegi suhtlen ja kõik on olnud toetavad.”

Tempomees ütles, et nime Saaremaa kohta küsivad tema paljud. “Pean ütlema, et ma ei ole Saaremaalt pärit, kuigi mul on siin paar sugulast. Muidu olen Setomaalt, kus vana-vanaisa elas soo peal, tal oli seal kõrgem koht, kuhu ehitas omale maja ja sealt ka nimi,” selgitas ta oma perekonnanime päritolu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.